top of page

She means business

12.2021.jfif
Gina Samci.jfif
Marti Winer.jfif

27.12.2021 Jennifer Beatty: Branża spotkań wiele się nauczyła

Jennifer Beatty, dyrektor rozwoju biznesu Tourism Calgary, nowo wybrana przewodnicząca MPI Foundation Global Board of Trustees, odpowiada na pytania Krzysztofa Celucha w cyklu „She means business…”.

Dowiedz się więcej

30.11.2021 Gina Samci: Różnorodność ma znaczenie

Nie ma nic potężniejszego niż sytuacja, gdy decyzje podejmuje grupa ludzi, którzy nie wyglądają, ani nie myślą podobnie. Gina Samci, senior director, global accounts – corporate accounts, Marriott International, odpowiada na pytania Krzysztofa Celucha w cyklu „She means business…”.

Dowiedz się więcej

07.11.2021 Marti Winer: Jestem dumna z sukcesów kobiet

„SheMeansBusiness to świetna okazja dla kobiet, aby wspierać się nawzajem i celebrować swoje osiągnięcia”. Marti Winer, wiceprezes MGM Resorts Event Productions, odpowiada na pytania Krzysztofa Celucha w cyklu „She means business…”.

Dowiedz się więcej

87f229e10a.jfif

07.09.2021 Eva Werner: Uczenie się jest stałym towarzyszem naszej pracy

Wydarzenia muszą się zmieniać ze względu na konieczność jak największego minimalizowania wpływu na środowisko”. Profesor Eva Werner, wiceprzewodnicząca zespołu oceniającego THE-ICE (International Centre of Excellence in Tourism and Hospitality Education), odpowiada na pytania Krzysztofa Celucha w cyklu „She means business…”.

Yumi Yasuda.jfif

03.08.2021 Yumi Yasuda: Oderwijmy się od mitu wydarzenia „na miejscu”

Prowadzenie wydarzeń wirtualnie lub na miejscu to tylko dyskusja o metodzie wygenerowania oczekiwanego rezultatu poprzez wydarzenie. To mój cel”. Yumi Yasuda, dyrektor Nextech AR Solutions w Japonii, odpowiada na pytania Krzysztofa Celucha w cyklu „She means business…”.

Cassie Poss.jpg

06.07.2021 Cassie Poss: Branża potrzebuje wsparcia kobiet i inkluzyjności

W branży spotkań, w której pracują w większości kobiety, przywództwo tego nie odzwierciedla. Więcej kobiet powinno zasiadać w zarządzie, przy stołach decyzyjnych i innych obszarach przywództwa. Cassie Poss, sports events manager, Visit Fort Worth, odpowiada na pytania Krzysztofa Celucha w cyklu „She means business…”.

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

3047c201bf.jpg
50ba8a156f.jpg
Jamie.jpg

11.06.2021 Terri Breining: Branża spotkań odzwierciedla tempo i trendy biznesu

W związku z powracaniem biznesu coraz większy nacisk zostanie położony na tworzenie spotkań i wydarzeń, które ułatwiają i napędzają biznes. Terri Breining, CMP, CMM, dyrektor w Breining Group, Inc., odpowiada na pytania Krzysztofa Celucha w cyklu „She means business…”.

Dowiedz się więcej

06.05.2021 Suzanne Medcalf Mulligan: Zaangażowanie to cel numer jeden

Zobaczymy powrót do podstaw w organizacji spotkań, chociaż nie wiem, kiedy znów będziemy ściskać sobie dłonie. Suzanne Medcalf Mulligan, senior community engagement manager, IMEX Group, odpowiada na pytania Krzysztofa Celucha w cyklu „She means business…”.

Dowiedz się więcej

03.04.2021 Jaimé Bennett: Praca w branży spotkań to moje powołanie

Moim celem jest zbudowanie wielopokoleniowego ekosystemu PCMA w regionie EMEA dla osób na każdym etapie swojej kariery, od studentów po dyrektorów generalnych. Jaimé Bennett, business director, EMEA, PCMA (Professional Convention Management Association) odpowiada na pytania Krzysztofa Celucha w cyklu „She means business…”.

Dowiedz się więcej

2.jpg

07.03.2021 Angeles Moreno: Jesteśmy bohaterami historycznego momentu

Angeles Moreno, założycielka The Creative Dots, ekspertka w dziedzinie customer experience, behavior design i event design, odpowiada na pytania Krzysztofa Celucha w cyklu „She means business…”.

Dowiedz się więcej

Gillian.jpg

11.02.2021 Gillian Taylor: Jesteśmy odporną branżą

 Gillian Taylor, była dyrektor rozwoju biznesu w Oman Convention & Exhibition Centre, odpowiada na pytania Krzysztofa Celucha w cyklu „She means business…”.

Dowiedz się więcej

Aoife Delaney.png

22.01.2021 Aoife Delaney: Mój cel to „build back better”

Aoife Delaney, director of marketing & sales, DMC Network, prezydent SITE Global oraz członek International Board of Director SITE odpowiada na pytania Krzysztofa Celucha w cyklu „She means business…”.

Dowiedz się więcej

bottom of page