top of page

Oferta coachingowa

Oferta dotyczy usług coachingu indywidualnego, jak zarówno grupowego (maksymalnie 10 Uczestników).  Łącznie 200 godzin.

Produkt ma charakter innowacyjny na skalę międzynarodową. Łączy ze sobą 3 elementy:

  • Medytacja - góra jest całkowicie naturalna i spokojna, bez względu na to, jak silne wiatry ją uderzają, jakkolwiek gęste ciemne chmury wirują wokół jej szczytu. Więc jak góra, niech Twój umysł będzie spokojny, wiedząc, że wszystko przemija.

  • Trekking – forma turystyki, uprawiana w trudnych warunkach terenowych i klimat. Wyróżnia się kilka form trekkingu. Najpopularniejszą jest trekking klasyczny (górski), będący formą pośrednią między wspinaczką a hikingiem.

  • Impakt (Wpływ) – zmieniać swoją przyszłość w oparciu o wiedzę i analizę merytoryczną to niebywała umiejętność. Robić to i tworzyć wpływ na społeczność lokalną, siebie i swoich bliskich to cel każdego spotkania i właśnie główna metodologia CC.

 

Nie od dziś wiadomo, że górskie powietrze ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie i umysł. Jeśli czujesz psychiczną i fizyczną potrzebę motywacji i wzmocnienia, doładowania swoich baterii pozytywną energią i kreatywnością to ten program szkoleniowy jest dla Ciebie!

Wspaniała motywacja w polskich górach, dobra rozmowa z doświadczonym trenerem o życiu i biznesie przekroczy Twoje oczekiwania. Będzie to także okazja do zrozumienia i pokierowania emocji we właściwą stronę, tak aby po powrocie do domu i pracy poczuć się jak ktoś całkowicie wyjątkowy i wolny. Pomoże odnaleźć w sobie wewnętrzną motywacje. Wędrówki górskimi szlakami obejmują medytacje, analizę działań biznesowych metodą EventCanvas i ROI, dyskusje na temat takich obszarów, jak biznes, zdrowie psychiczne. Ponadto wzbogacone są o wartościowe i zbilansowane posiłki i wsparcie stylu życia XXI wieku. Kilka słów od trenera: „Według mnie połączenie coachingu i ruchu sprawdzi się doskonale, bo czym jest coaching? Jest to wprowadzanie zmian. To proces uczenia się, nabywania umiejętności, wymagający przemodelowania sposobu myślenia i działania.

 

Z punktu widzenia naukowego ruch jest niezwykle przydatny, bo ułatwia budowanie nowych struktur w mózgu. Także harmonizuje łączność między głową a resztą ciała.” Zasadniczo trener jest Twoim partnerem w zmianach. Współpracujemy, aby wyjaśnić, czego sam chcesz, a następnie pomóc Ci stworzyć plan dotarcia do celu. Małe kroki do celu będą stanowiły duże zmiany i wyjście na szczyt! Udowodniono, że spędzanie czasu w naturze ma pozytywny wpływ na zdrowie psychiczne danej osoby.

 

Głębokie oddechy i relaks w otoczeniu zieleni pozwalają zapomnieć o wszystkich dotychczasowych zmartwieniach.

W GÓRACH JEST WSZYSTKO - spokój, perspektywa, nutka rywalizacji ze sobą, cel.

bottom of page