top of page

INSPIRACJE

DOŚWIADCZYĆ EMIRATÓW

Odbyliście kiedyś spotkanie, które kompletnie zmieniło wasze życie na kolejne dwa, trzy lata? A może nawet na stałe? Czasami czekacie na taką rozmowę lub odpowiednią sytuację, tak naprawdę poszukując nowych doświadczeń. Czegoś lub kogoś, kto w jednym momencie może sprawić, że już nigdy nie będzie tak samo. A może czekaliście aż pandemia pozwoli w końcu wziąć głębszy oddech, obudzić się z letargu i porozmawiać... I jak? Zszokowani? Zaskoczeni? Załamani czy podekscytowani? Myślicie, że można doświadczać „kompleksowo” i poddać się transformacji?

Dowiedz się więcej

DoswiadczycEmiratow.pdf.png

JEŚLI TO WAŻNE, ZNAJDZIESZ CZAS

Wystartowaliśmy! Mamy 2021 rok. Zaczynamy. – Gotowy? – Ja? Zawsze! – Dobra, to kiedy się spotykamy? – Wiesz, teraz pierwszy kwartał, lockdown.
Rozumiesz, będzie ciężko. – Tak rozumiem, ok. To do zobaczenia! A mówili branża spotkań…

Dowiedz się więcej

CISZA

Cisza warunkuje spokój, spokój wspiera kreatywność, kreatywność skłania do realizacji. Z drugiej strony wszyscy wiemy, że to właśnie dynamika wydarzenia, złożoność jego produkcji, poziom trudności w przedstawieniu produktu czy wreszcie motywacja i wpływ na klienta mają kluczowe znaczenie dla budowania doświadczeń. Skomplikowane… zacznijmy zatem od początku.

Dowiedz się więcej

CISZA.png

OSTATNI TANIEC

Kanon polskich tańców narodowych obejmuje współcześnie pięć gatunków: poloneza, mazura, krakowiaka, kujawiaka oraz oberka. Tym razem to nie same tańce będą oczywiście obiektem naszego zainteresowania, ale występująca pomiędzy nimi sieć zależności, tudzież po prostu siatka połączeń. A to już temat zdecydowanie bliższy branży spotkań.     

Dowiedz się więcej

Inspiracje-czas.jpg
Inspiracje-Ostatni-taniec.jpg

PREZENCJA JAK ZAWSZE JEST!

Zaczynamy okres wydarzeń: wirtualnych, hybrydowych oraz tych najcenniejszych – „twarzą w twarz”. Pytanie czy jesteśmy na nie gotowi? Na które z nich już z pewnością tak, a na które jeszcze nie do końca?

Dowiedz się więcej

JUMBATITO - CZYLI RADOŚĆ

 

Patrząc na branżę spotkań odczuwam niepewność i… dystans. Lekki, ale jednak dystans. Zadaję sobie pytanie, czy ten dystans był nam. Potrzebny, wskazany, obowiązkowy? Może spotkaliśmy się z sytuacją,

Która nas przerosła, a może po prostu bardzo zmotywowała?

Dowiedz się więcej

Maj.png

DYSTANS…

 

Patrząc na branżę spotkań odczuwam niepewność i… dystans. Lekki, ale jednak dystans. Zadaję sobie pytanie, czy ten dystans był nam. Potrzebny, wskazany, obowiązkowy? Może spotkaliśmy się z sytuacją,

Która nas przerosła, a może po prostu bardzo zmotywowała?

Dowiedz się więcej

Jumbatito.png

JESTEM!

 

Zauważyliście, że spotkania nabrały nowego znaczenia? A czy pamiętacie jak ważny jest kontakt z partnerami biznesowymi, współpracownikami, przyjaciółmi tudzież znajomymi z międzynarodowych stowarzyszeń? When we meet, we change the world lub TUgether albo Stay Strong. Kilkanaście ostatnich tygodni utwierdziło mnie w przekonaniu, że najważniejsze słowo to: „Jestem”!

Dowiedz się więcej

1111.png

Kamyki też są cenne, czyli dlaczego warto walczyć o nagrody!

 

Każdego dnia ciężko pracujemy, pragnąc osiągać sukcesy. Chcemy rzetelnie wykonywać swoje obowiązki i conajważniejsze –móc się rozwijać. Takie przynajmniej są podstawowe zasady, do których manager XXI wieku powinien dążyć. Ale zadajmy sobie bardziej skomplikowane pytanie: czy lubimy takie działania, które doprowadzają nas do wygranej, nagród, wyróżnień, statuetek czy cennych kamieni…?

Dowiedz się więcej

1.png

CZY PRZEMYSŁ SPOTKAŃ TO ONA?

 

A mój spokój ma kształt Twoich ramion i brzmi jak Twój głos” – skomentował właściciel firmy do głównej organizatorki, a w „naszym języku” event plannerki. Ona jedynie na chwilę wyciszyła radio do komunikacji z ekipą techniczną odpowiadając: „Będzie dobrze, wiem, że to ważne, możesz na mnie liczyć”. Pobiegła dalej. Czy to prawdziwa historia? Sprawdźmy! Fakt jest jeden – znali się ponad 10 lat, tj. długo.

Dowiedz się więcej

1.png
2.png

ODWRÓCONA PIRAMIDA

 

Czasami aż za bardzo chcesz, czasami byś chciała, a nie możesz (chyba), a czasami… wstań, idź i to zrób. Może wtedy będzie inaczej. Może właśnie wtedy zacznie działać. A może po prostu musisz odpuścić, zrobić dwa kroki w tył, żeby potem skoczyć w dal…

Dowiedz się więcej

3.png

AQUILA NON CAPIT MUSCAS – orzeł nie łapie much

 

Bo czy nie jest prawdą, że każdy z nas myślał, jak stać się orłem. Jak latać chodź przez jeden dzień? W jaki sposób uwolnić myśli i ciało tak, żeby naprawdę z gatunku, który jest z założenia osiadły, stać się częściowo wędrownym. I co ważniejsze – wiemy, że orzeł odżywia się głównie rybami, ptactwem wodnym, okazjonalnie padliną. Natomiast zapewne much nie łapie.

Dowiedz się więcej

ŚWIĄTECZNE DRZEWKO – JAK TY MOŻESZ POMÓC

 

Niespełna dwa miesiące temu witaliśmy Nowy Rok. Z reguły rozpoczynamy go od postanowień. Ale czy tak naprawdę coś się zmieniło, czy tylko dalej zależy nam na podobnych wynikach? A może mamy wyznaczone jakieś cele, które chcemy osiągnąć? Co jeśli ulegną zmianie? Jeśli nie potraficie sprostać oczekiwaniom? Być może złe założenia, myśli czy strategie spowodowały, że nie jesteście tam, gdzie chcielibyście być? Właśnie wtedy warto podarować świąteczne drzewko, wesprzeć innych i iść dalej.

Dowiedz się więcej

bottom of page