top of page

Content + Creativity Lifestyle training

Czas trwania szkolenia: 1 dzień/3 dni

Koncepcja CC, której poświęcona zostanie sesja trenerska, jest nastawiona na dobre samopoczucie jednostki, a także wpływa na jakość życia i wykonywanej pracy zawodowej. Usługa trenerska łączy formułę well-being (C–Creativity) z wartością merytoryczną (C–content). Do skorzystania z oferty CC „Content + Creativity Lifestyle training” zapraszamy pracowników zarówno mikroprzedsiębiorstw, jak i średnich i dużych firm. Osoby, które poszukują metody, aby uporządkować kwestie zawodowe jednocześnie pamiętając o aktywności fizycznej.

Aktywny wypoczynek z trenerem skierowany jest do osób, które swój czas chcą poświęcić na oddanie się w ręce przyrody, regeneracje sił i poprawę kondycji fizycznej i samopoczucia. Ponadto nastawione na poszukiwanie nowych ścieżek rozwiązań problemów biznesowych czyli szukanie wartości dodanej i impaktu, który każdy z nas może wnieść.

Nie od dziś wiadomo, że górskie powietrze ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie i umysł. Jeśli czujesz psychiczną i fizyczną potrzebę motywacji i wzmocnienia, doładowania swoich baterii pozytywną energią i kreatywnością to ten program szkoleniowy jest dla Ciebie!

Wspaniała motywacja w polskich górach, dobra rozmowa z doświadczonym trenerem o życiu i biznesie przekroczy Twoje oczekiwania. Będzie to także okazja do zrozumienia i pokierowania emocji we właściwą stronę, tak aby po powrocie do domu i pracy poczuć się jak ktoś całkowicie wyjątkowy i wolny. Pomoże odnaleźć w sobie wewnętrzną motywacje.

Wędrówki górskimi szlakami obejmują medytacje, analizę działań biznesowych metodą EventCanvas i ROI, dyskusje na temat takich obszarów, jak biznes, zdrowie psychiczne. Ponadto wzbogacone są o wartościowe i zbilansowane posiłki i wsparcie stylu życia XXI wieku.

 

W rezultacie osiągamy:

  • nietypowy sposób dochodzenia do prawidłowych decyzji;

  • ciało będzie bardziej odświeżone w przeciwieństwie do zwykłych dni i poczujemy się bardziej pobudzeni;

  • możesz rzucić sobie wyzwanie, aby wykonać kilka górskich działań. Kiedy osiągniesz swój cel, poczujesz większą motywację i będziesz mógł odzyskać wiarę w swoje możliwości.

Wyżywienie
Program

Kilka słów od trenera:

"Według mnie połączenie coachingu i ruchu sprawdzi się doskonale, bo czym jest coaching? Jest to wprowadzanie zmian. To proces uczenia się, nabywania umiejętności, wymagający przemodelowania sposobu myślenia i działania. Z punktu widzenia naukowego ruch jest niezwykle przydatny, bo ułatwia budowanie nowych struktur w mózgu. Także harmonizuje łączność między głową a resztą ciała.”

 

Zasadniczo trener jest Twoim partnerem w zmianach. Współpracujemy, aby wyjaśnić, czego sam chcesz, a następnie pomóc Ci stworzyć plan dotarcia do celu. Małe kroki do celu będą stanowiły duże zmiany i wyjście na szczyt! Udowodniono, że spędzanie czasu w naturze ma pozytywny wpływ na zdrowie psychiczne danej osoby. Głębokie oddechy i relaks w otoczeniu zieleni pozwalają zapomnieć o wszystkich dotychczasowych zmartwieniach.

 

W GÓRACH JEST WSZYSTKO - spokój, perspektywa, nutka rywalizacji ze sobą, cel.

59_GED2020min.jpg
bottom of page